Kobiety bez diety. Dietetyczki, terapeutki, psycholożki. Rozmowy bez retuszu

ISBN: 978-83-8053-732-3

Okładka: zintegrowana

Format: 165 x 215

Ilość stron: 280

Premiera: 17.06.2020r.

Cena: 49,90 zł

Dostępny e-book: mobi, epub

Kobiety bez diety. Dietetyczki, terapeutki, psycholożki. Rozmowy bez retuszu Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Daria Gardziuk, Marta Kielak, Ela Lange, Hanna Stolińska, Agata Ziemnicka, Katarzyna Miłkowska

Czy każda kobieta powinna bez problemu wcisnąć się w sukienkę z rozmiarze XS? Czy każda z nas musi być perfekcyjną panią domu, pełną energii partnerką, matką i żoną idealną?

Czy powinnyśmy katować się dietami, a psychikę karmić poczuciem winy i wstydem? Czy musimy jeść jedynie hummusy i supermodne sałatki z zieleniny, popijając je sokiem wyciśniętym z jarmużu, nawet jeśli nie odpowiada nam jego smak? Tłumimy w zarodku wątpliwości, ignorujemy sygnały, jakie wysyła mi organizm, wyciszamy poczucie zmęczenia i zniechęcenia rutyną codzienności, nie robimy sobie wolnego od obowiązków, mając poczucie, że cała nasza misterna życiowa układanka runie… Brzmi znajomo? Zapewne. My, siłaczki dnia powszedniego. A uruchomiona przez nas machina błędnych kół kręci się bez ustanku. Nasze życiowe perpetuum mobile.

Zapraszamy do kręgu kobiet bez diety. W tych rozmowach każda z autorek prezentuje nam swoje doświadczenia, swoje żywieniowe sympatie i antypatie. Każda z nich: dietetyczek, psycholożek ma indywidualny pogląd na dietę, podbudowany wieloletnią praktyką z pacjentami. Zjednoczyły siły w nadziei, że uda im się coś zmienić. Może nie cały świat. Ale pierwszy krok już zrobiły. Zaczęły od siebie. To chyba dobry punkt wyjścia.

 

 

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego newslettera!