Lista życzeń

ISBN: 978-83-8053-463-6

Okładka: miękka ze skrzydełkami

Format: 145 x 205 mm

Ilość stron: 320

Premiera: 31.10.2018r.

Cena: 39,90 zł

Dostępny e-book: mobi, epub

Lista życzeń Devney Perry

Jamie nie zdążył zrealizować niemal żadnego zadania ze swojej „listy życzeń”. Jego żona musi znaleźć siłę, by zrobić to za niego. Może dzięki temu ból po stracie męża przestanie być tak nieznośny?

Historia miłosna, której nie da się łatwo zapomnieć!

Poppy wiedzie szczęśliwe życie z mężczyzną swoich marzeń. I nagle wszystko się zmienia. Ludzie patrzą na nią z litością, szepczą za jej plecami jedno słowo: „wdowa”.

Po kilku latach od tragicznej śmierci Jamiego Poppy odnajduje jego urodzinową listę życzeń i postanawia zrealizować wszystkie marzenia, których jej mąż nie zdążył spełnić – bo, kto wie, może dzięki temu wreszcie otrząśnie się z bólu i odzyska grunt pod nogami?

Jedno z zadań stawia na jej drodze Cole’a – policjanta, który owej pamiętnej nocy przyniósł jej straszną wiadomość o śmierci Jamiego. Cole nigdy nie zapomniał Poppy. Czy to właśnie on obudzi w niej uczucia i pomoże otworzyć nowy rozdział w życiu?

 

To porywająca historia, o której zechcesz opowiedzieć całemu światu. Przygotuj się na to, że zakochasz się w stylu autorki i w wykreowanych przez nią bohaterach.
Shayna Renee’s Spicy Reads

Niespieszny romans pełen emocji, które przepełnią twoje serce.
Aestas Book Blog

Co jakiś czas do świata każdego człowieka wkracza książka, która nieoczekiwanie porusza nieznaną mu strunę ukrytą w głębi duszy. Taka właśnie jest Lista życzeń. Tyle w niej uzdrawiającej miłości! Nigdy nie zapomnę żadnej strony.
Harper Sloan, autorka z list bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego newslettera!