Gdybyś tylko wiedziała

ISBN: 978-83-8053-502-2 9788380535022

Okładka: miękka ze skrzydełkami

Format: 145 x 205 mm

Ilość stron: 380

Premiera: 13.02.2019r.

Cena: 39,90 zł

Dostępny e-book: mobi

Gdybyś tylko wiedziała

Tajemnica sprzed lat, która niszczy rodzinę. Czy prawda zawsze jest jednak najlepszym rozwiązaniem? Rodzina Audrey się rozpadła. Jej dwie dorosłe córki, Jess i Lily, są ze sobą skłócone, a nastoletnie wnuczki nawet się nie znają. Sekret sprzed trzydziestu lat – to jedyne, co nadal ich łączy.

Kiedy napięcie sięga zenitu, decyzja, którą przed laty podjęła jedna z sióstr, teraz może wyjść na jaw. Czy pomimo skrywanej tajemnicy i trwającej wiele lat niezgody pojednanie jest możliwe? I za jaką cenę?

Wzruszająca opowieść o rodzinie i sile wybaczenia. Niezwykle emocjonująca, ze wstrząsającym zwrotem akcji. Idealna dla wielbicielek Jojo Moyes i Jodi Picoult.

Hannah Beckerman jest uznaną i cenioną dziennikarką i wschodzącą gwiazdą beletrystyki. Dwanaście lat pracowała w telewizji, najpierw w dziale produkcji BBC, a potem jako redaktorka programów artystycznych i dokumentalnych w Discovery Channel USA. Obecnie jest dziennikarką. Zajmuje się także krytyką literacką i publicystyką w gazetach „The Observer”, „FT Weekend” i „Sunday Express”. Bywa również jurorem w wielu konkursach literackich, w tym Costa Book Awards.

www.hannahbeckerman.com

 

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego newslettera!